COVID-19
IJZ: Još dvije žrtve korone, 161 novi slučaj
U Crnoj Gori su od jučerašnjeg presjeka preminula dva covid pacijenta, po jedan iz Kotora i Budve od kojih je mlađi imao 73, a stariji 83 godine. Registrovan je 161 novi slučaj, a oporavila su se 232 pacijenta.
“Laboratorije Instituta za javno zdravlje Crne Gore, druge javne i privatne laboratorije koje se bave dijagnostikom infekcije novog koronavirusa su tokom jučerašnjeg dana (subota, 24. april 2021. godine) završile analizu i Institutu dostavile rezultate za 1295 uzorka na novi koronavirus. Ukupno je dijagnostikovan 161 novopozitivni slučaj infekcije SARS-CoV-2”, saopšteno je iz IJZ.
Ukupan broj preminulih povezanih sa COVID-19 infekcijom u Crnoj Gori od početka pandemije je 1465.
Uzimajući u obzir sve novootkrivene slučajeve kao i broj oporavljenih, ukupan broj trenutno aktivnih slučajeva COVID-19 u Crnoj Gori iznosi 2590.
Od početka epidemijskih dešavanja (mart 2020. godine) ukupan broj registrovanih slučajeva infekcije novim korona virusom u Crnoj Gori je 96660.
-
Svetosavska sekta3 days agoStigma pedofilije trajno kompromitovala crkvu Srbije
-
Politika5 days agoOd srpske crkvene vedete do protraćene vegete
-
Politika21 hours agoAj, izađi…
-
Ekonomija4 days agoINFLACIJA LOŠA ZA GRAĐANE, DOBRA ZA DRŽAVU: Anatomija budžeta koji se puni krizom
-
Politika2 days agoKo se boji crnogorskog nacionalizma?
-
Politika21 hours agoRAJOV PROJEKAT 2027: Zadržati vlast po svaku cijenu, ideologija je nebitna