COVID-19
PRVI KONTIGENT IZ RUSIJE: Danas stiže 5.000 doza vakcina Sputnjik V
U Crnu Goru danas će stići pet hiljada doza ruske vakcine Sputnjik V obezbijeđenih u direktnim pregovorima sa Rusijom.
Iz Vlade su na Tviteru podsjetili da su prve vakcine protiv koronavirusa stigle u Crnu Goru prije sedmicu kao donacija Srbije.
“Imunizacija prioritetnih grupa je počela. Stiže nam i prvi kontigent vakcina Sputnjik V obezbijeđenih u direktnim pregovorima sa Rusijom”, navodi se u saopštenju.
Ministarka zdravlja Jelena Borovinić Bojović ranije je najavila da će 30 hiljada doza kineske vakcine krenuti iz Pekinga u subotu.
-
Politika5 days agoSpala knjiga na dva „ćacija“
-
Svetosavska sekta3 days agoUlazak u EU ne znači ništa ukoliko crkva Srbije nastavi da djeluje u Crnoj Gori
-
KOLUMNE2 days agoGrađanština kao tihi ubica Crne Gore
-
Društvo3 days agoMIT PROTIV DRŽAVE: Crna Gora nije na meti zato što je slaba, već zato što je opstala
-
Politika13 hours agoPod budnim okom Rusije