Društvo
ĆERKE ZDRAVKA KRIVOKAPIĆA: Odlučile smo da se vratimo kući, u Beograd

Ćerke premijera Crne Gore Zdravka Krivokapića odlučile su da se vrate u Beograd, nakon, što im je, kažu, bezbjednost garantovao predsjednik Srbije Aleksandar Vučić.
„Lijepo je opet biti kod kuće. Nakon što nam je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić garantovao bezbjednost, olučile smo da naša djeca nastave školovanje u Beogradu gdje su i započeli“, rekle su Jelena i Milena Krivokapić Tanjugu.
Inače, nakon što je skupština u Podgorici usvojila Rezoluciju o Srebrenici, ćerke crnogorskog premijera našle su se na naslovnim stranama pojedinih dnevnih novina u Srbiji, a njihov život u Beogradu stavljen je u negativan kontekst, dok je njihov otac označen kao „izdajnik“.
Tada su rekle da su veoma razočarane što ih neko protjeruje iz države i grada koji doživljavaju kao svoj i da će u konsultaciji sa porodicom i bezbjednosnim službama Crne Gore, procijeniti koliko je njihov dalji boravak u Beogradu siguran.

-
Svetosavska sekta2 days ago
NAKON PRESTROJAVANJA OPERATIVE U SPC: Joanikije preuzima Amfilohijev amanet ili će biti marginalizovan
-
Politika2 days ago
SRLJANJE SRPSKOG AUTOKRATE: Vučić sam sebi zateže rusku omču oko vrata
-
Ekonomija1 day ago
SLUČAJ VELIKA PLAŽA (10): Prilika za razvoj ili za pranje para
-
Politika1 day ago
Izdaja „Kosovskog zavjeta“ je formalnost kada je vlast u pitanju