Društvo
IAKO PUBLIKE NEĆE BITI: Ministar Spajić biće u Tokiju sa premijerom Krivokapićem!
Sinoć je na svom zvaničnom Tviter profilu ministar finansija Milojka Spajića objavio fotografiju iz aviona na kojoj najavljuje zajedno sa premijerom put u Tokio na Olimpijskim igrama.
Ta fotografija je odmah izazvala lavinu komentara i negodovanja na društvenim mrežama.
Građanima nije bilo jasno kakve veze jedan ministar finansija ima sa Olimpijskim igrama i koja je poenta njegovog odlaska u Tokio. Da zlo bude veće prisustvo publike je zabranjeno na Olimpijskim igrama.
Nikada nigdje u svijetu, čak ni kod nas, u vrijeme vladavine DPS režima, nismo mogli da vidimo da neki ministar finansija prisustvuje otvaranju Olimpijskih igara.
Takođe, logično pitanje koje se nameće je o čijem je trošku ministar Spajić pošao u Tokio.
Da li umjesto, što bi trebalo kao i ministar socijalnog staranja, da pomaže najugroženijim ministar o trošku građana odlazi u prvod.
“Osvježilo” je, baš!
-
Ekonomija2 days agoMILIJARDE NA PAPIRU, DUG U STVARNOSTI: Evropska komisija upozorava, domaći političari broje „uspjehe“
-
Tema3 days agoTurci su metafora, sljedeći smo mi
-
Društvo4 days agoKo sabotira privremeno zatvaranje poglavlja 24, te podiže ove ‘ajduke koji su do sada ćutali i na ubistva?
-
Politika4 days agoNemoć, strah & nervoza
-
Politika14 hours agoVUČIĆEVI POSLUŠNICI PRED IZBOROM: Pojačati destabilizaciju, ili priznati da nijesu ispunili zadatak