Društvo
INCIDENT U BERANAMA: Tri osobe privedene, jednoj prijava
Beranska policija privela je tri osobe zbog incidenta koji se dogodio tokom kretanja organizovane auto-kolone, dok je protiv jedne osobe podnijeta prekršajna prijava u redovnom postupku, saopštila je Uprava policije.
“G.L. je večeras prijavio policiji da su ga fizički napala četiri njemu nepoznata lica. Službenici Centra bezbednosti Berane su brzo identifikovali i priveli vinovnike događaja. Preduzetim radnjama policija je došla do sumnje da je G.L. upućivao uvredljive riječi učesnicima organizovane auto-kolone kada su I.C., A.S., J.G. i A.T. fizički napali G.L.”, navode iz policije.
O događaju je, kažu, obaviješten državni tužilac u Osnovnom državnom tužilšatvu u Beranama koji se izjasnio da u radnjama pomenutih lica nema elemenata krivičnog djela.
“Policijski službenici uhapsili su I.C., A.S. i J.G. zbog prekršaja iz člana 10 Zakona o javnom redu i miru i oni će biti uz prekršajnu prijavu privedeni Sudu za prekršaje u Beranama. Protiv maloljetnog A.T. podnijeta je prekršajna prijava u redovnom postupku. Protiv G.L. podnijeta je prekršajna prijava zbog prekršaja iz člana 7 Zakona o javnom redu i miru”, saopšteno je iz policije.
-
Politika5 days agoVučić će „rešiti“ to sa Turcima u Crnoj Gori
-
Politika4 days agoMandiću akcije SDT-a poslužile da Spajića i Bečića stavi pod kontrolu i učini nebitnim
-
Politika3 days ago“USTAŠE“, „BALIJE“, „ŠIPTARI”, A SAD TURCI: Kako Beograd izmišlja neprijatelje Crnoj Gori
-
Društvo5 days agoNENAUČNA REVIZIJA ISTORIJE: PES namjerava da briše „nasilnu“ iz aneksije kako bi na kraju dao i legitimitet Podgoričkoj skupštini
-
Politika2 days agoNije sve u foliranju, ima nešto i u prolaznosti