Društvo
JEDNOGLASNO: Veselin Drljević predsjednik Savjeta RTCG

Predsjednik novog saziva Savjeta Radio-televizije Crne Gore (RTCG) biće Veselin Drljević, jednoglasno je odlučeno na sjednici tog tijela.
Predsjedavajući sjednicom Žarko Mirković kazao je da neće predlagati i glasati za predsjednika Savjeta, budući da ne poznaje nikog od novih članova.
Predlog članice Savjeta Amine Murić za predsjednika tog tijela bio je Veselin Drljević.
Filip Lazović za predsjednicu je predložio Marijanu Camović Veličković, koja je za tu poziciju kandidovala njega.
Drljević se zahvalio članovima Savjeta i poručio da je ovo velika obaveza i za njega i novi sastav tog tijela.
“Radujem se da ćemo probati da sa ovim ljudima ovdje napravimo bolje uslove nego do sada i bolji program nego što smo imali do sada”, rekao je on.
Profesionalce koji rade u RTCG je ohrabrio da tako nastave da rade i da se ne plaše nikoga do sebe.

-
Ekonomija4 days ago
CRNA GORA TONE U DEFICIT: U prvom kvartalu 2025. godine pogoršani svi ključni ekonomski pokazatelji
-
Politika3 days ago
Ovakvoga ka’ Rajo nema na svijet! Možda samo u Beograd…
-
Politika2 days ago
Gospodari farse su ponovo u igri
-
KOLUMNE2 days ago
SVI PUTEVI VODE NA STADION PODNO TENKA: Glavni dokazi o kriminalu Oskara i ekipe će tek ugledati svjetlost dana
-
Svetosavska sekta4 days ago
UZALUD PROMOCIJA METODIJA: Amfilohije je nazamjenjiv, podrška tzv. SPC će nastaviti da opada
-
Politika1 day ago
Posljednji stisak ruske političke omče za srpskog autokratu