Društvo
KADA CAREVIĆ ZAPJEVA: Pjesme ratnim zločincima i saradnicima okupatora
“Kada je u pitanju ravnogorska ideologija, gospodin Marko Carević ipak nije iznevjerio svoje stranačke kolege”
Najnovijim činom četnikovanja, stopama predsjednika opštine Nikšić Marka Kovačevića, nastavio je i prvi čovjek Budve Marko Carević, saopšteno je danas iz Opštinskog odbora (OO) Demokratske partije socijalista (DPS) Budva.
Oni su dostavili video na kome se vidi da je Carević u društvu nekoliko desetina okupljenih pjevao četničku pjesmu “Morem plovi jedna mala barka” u kojoj se pominje vođa četnika Dragoljub Mihailović.
Na istom događaju su se pjevale pjesme posvećene četničkom majoru i saradniku okupatora u Drugom svjetskom ratu Pavlu Đurišiću i bivšem predsjedniku Republike Srpske i osuđenom ratnom zločincu Radovanu Karadžiću.
“Kada je u pitanju ravnogorska ideologija, gospodin Marko Carević ipak nije iznevjerio svoje stranačke kolege. Da ima dobre vokalne sposobnosti dokazao nam je u svojim čuvenim božićnim video snimcima kada je pjesmama Baje Malog Knindže, pjevao o kokardi i vojvodi Đujiću. Tada uz matricu i u krugu porodice, a juče uz frulu ispred sakralnog objekta zapjevao je i čiči Draži. Tako se gospodin Carević poslije januarskog pucnja iz topa, pred ljetnju sezonu u maj mjesec, na svu sreću ovog puta samo u pjesmi, dohvatio i srpskog bajoneta. Jako reprezentativno i pohvalno za domaćina i prvog čovjeka nekada perjanice i metropole crnogorskog turizma, danas zastiđa i bruke svih njenih građana. Ovo je baš lijepa i primjerena reklama za početak turističke sezone”, ističe se u saopštenju DPS Budva.
-
Svetosavska sekta2 days agoSamo se u crkvi Srbije nagrađuje pedofilija
-
Politika3 days agoODSTUPANJE OD DOBRE PRAKSE SARADNJE SA EU: Da li Crna Gora postaje država bez vladavine prava?
-
Politika1 day agoCrna Gora nije u kombinaciji
-
Ekonomija1 day agoNaftne rezerve, 12,5 miliona eura i jedno ključno pitanje: Ko govori istinu građanima?
-
Politika1 hour agoPOSLUŠNICI SAD: Spajića u dvije godine napustili vodeći ljudi, uz njega ostali politički diletanti