Društvo
POVODOM DANA NEZAVISNOSTI: Besplatne tezge za domaće proizvođače

Privredno društvo “Tržnice i pijace” Podgorica, povodom Dana nezavisnosti, uputilo je poziv svim zainteresovanim poljoprivrednim proizvođačima i rukotvorcima sa područja Crne Gore da u četvrtak 20. maja, besplatno koriste tezgu na zelenoj pijaci u Tržnom centru “Pobrežje”.
Uslov je da prodaju proizvode nastale u Crnoj Gori, bilo da se radi o poljoprivrednim proizvodima ili o rukotvorinama koje su sami napravili.
“Cilj akcije je da u susret nacionalnom državnom prazniku, promovišemo domaće proizvode, proizvođače i stvaraoce.
Takođe, podsjećamo i da je pijaca najbolje mjesto susreta proizvođača i kupca, samim tim i mjesto najbolje trgovine.
Broj mjesta je ograničen, a zainteresovani se mogu prijaviti na broj telefona 020-625-424, e-mail: [email protected]”, navode u saopštenju.

-
Politika2 days ago
BEČIĆ NEPOŽELJAN U EVROPI: Vučićev prežaljeni resurs više ne treba nikome
-
Politika1 day ago
I Aleksa je četnik
-
Politika4 days ago
Kad si poltron, nema preko…
-
Svetosavska sekta3 days ago
NEZNANJE ILI PROMOCIJA ČETNIŠTVA: Tužiteljka se poziva na Temeljni ugovor koji nema ni snagu podzakonskog akta
-
Uncategorized5 hours ago
Nešto kao “spora smrt”