Društvo
URUŠIO SE OBJEKAT U KUĆAMA RAKIĆA: Povrijeđeno šest osoba

Šest osoba povrijeđeno je u naselju Kuće Rakića, nedaleko od Podgorice, gdje je nakon izlivanja ploče na jednom objektu, došlo do urušavanja.
Iz Zavoda za hitnu medicinsku pomoć “Vijestima” su kazali da su sve njihove ekipe na terenu i da rade na evakuaciji i zbrinjavanju povrijeđenih. Kako su kazali, u ovom trenutku nemaju i precizan broj niti se može govoriti o stanju lica koja su povrijeđena.
Prema nevazničnim informacijama, zasad je izvučeno troje lica i radi se dalja pretraga. Na terenu su i ekipe Službe zaštite i spašavanja.
Iz podgoričke Službe zaštite i spašavanja je saopšteno da da su vatrogasci na licu mjesta zatekli šest osoba zarobljenih pod urušenim objektom u mjestu Kuće Rakića.
“Brzom i efikasnom akcijom uspješno su izvučena povrijeđena lica, koja su predata na dalje postupanje Hitnoj pomoći”, navode iz Službe zaštite. Dodali su da je akciji spašavanja učestvovale tri posade sa sedam vatrogasaca.
Iz Operativno komunikacionog centra Uprave policije Vijestima je ranije potvrđeno da im je prijavljena nesreća na građevini.
“Još nemamo informacije o povrijeđenima”, kazali su ranije iz OKC UP.

-
Ekonomija4 days ago
CRNA GORA TONE U DEFICIT: U prvom kvartalu 2025. godine pogoršani svi ključni ekonomski pokazatelji
-
Politika3 days ago
Ovakvoga ka’ Rajo nema na svijet! Možda samo u Beograd…
-
Politika2 days ago
Gospodari farse su ponovo u igri
-
KOLUMNE2 days ago
SVI PUTEVI VODE NA STADION PODNO TENKA: Glavni dokazi o kriminalu Oskara i ekipe će tek ugledati svjetlost dana
-
Svetosavska sekta4 days ago
UZALUD PROMOCIJA METODIJA: Amfilohije je nazamjenjiv, podrška tzv. SPC će nastaviti da opada
-
Košarka5 days ago
Hrabra Crvena zvezda, a kakva bi drugo i mogla biti
-
Politika23 hours ago
Posljednji stisak ruske političke omče za srpskog autokratu