Vijesti
BEČIĆ: Vakcina mnogo pomogla, borba sa kovidom i pored upale pluća, bila neuporedivo lakša
Predsjednik SkupštineCrne Gore, Aleksa Bečić saopštio je da je nakon petnaestodnevne borbe sa koronavirusom izašao iz izolacije.
“Nakon petnaestodnevne borbe sa Covid 19, obostrane upale pluća i drugih procesa, došlo vrijeme za negativan test i izlazak iz izlolacije. Naravno, slijedi postepen povratak redovnim aktivnostima”, naveo je Bečić na Tviteru.
Predsjednik Skupštine ističe da mu je vakcina mnogo pomogla.
“Jer u poređenju sa nekim nevakcinisanim prijateljima i poznanicima koji su prošli pravu golgotu, moja borba je i pored upale pluća bila neuporedivo lakša. Naravno na vama je izbor, ali moja preporuka vam je da se obavezno vakcinišete”, rekao je Bečić.
Nakon petnaestodnevne borbe sa #COVID19, obostrane upale pluća i drugih procesa, došlo vrijeme za negativan test i izlazak iz izlolacije. Naravno, slijedi postepen povratak redovnim aktivnostima. 1/2
— Aleksa Bečić (@BecicAleksa) September 15, 2021
-
Tema1 day agoTurci su metafora, sljedeći smo mi
-
Društvo2 days agoKo sabotira privremeno zatvaranje poglavlja 24, te podiže ove ‘ajduke koji su do sada ćutali i na ubistva?
-
Politika4 days agoNije sve u foliranju, ima nešto i u prolaznosti
-
Ekonomija9 hours agoMILIJARDE NA PAPIRU, DUG U STVARNOSTI: Evropska komisija upozorava, domaći političari broje „uspjehe“
-
Politika2 days agoNemoć, strah & nervoza