Vijesti
ĐUKANOVIĆ: Ne završi se svaka utakmica pobjedom, ali u svakoj moramo biti dostojanstveni predstavnici svoje države

Predsjednik Crne Gore, Milo Đukanović, pružio je podršku našim rukometašicama i vaterpolistima nakon današnjih četvrtfinalnih mečeva
‘Ne završi se svaka utakmica pobjedom, ali u svakoj moramo biti dostojanstveni predstavnici svoje države. Znaju to i naše lavice i naše ajkule”, poručio je Đukanović putem Tvitera.
Kako dodaje, Crna Gora je uvijek uz svoje sportiste.
”Nove velike pobjede, koje su pred vama, neutralisaće gorak ukus zbog neosvojene medalje u Tokiju. Hrabrost, upornost i patriotizam uvijek pobjeđuju”, zaključio je Đukanović.
Ne završi se svaka utakmica pobjedom, ali u svakoj moramo biti dostojanstveni predstavnici svoje države. Znaju to i naše lavice i naše ajkule.
— Milo Đukanović (@predsjednik_cg) August 4, 2021

-
Politika5 days ago
AU REVOIR Makron zatvorio vrata za Mandića i njemu slične: Nema EU za one koji negiraju genocid u Srebrenici!
-
Politika3 days ago
Sve je u glavi
-
Politika13 hours ago
TAJNE ZANATA PROFESIONALNOG SRPSTVA: Kad iscrpiš sve opcije, pozovi se na ugroženost
-
Fudbal3 days ago
KUMOVSKI KLANOVI U OZBILJNOJ OPASNOSTI: Da li je Zvezdan Terzić oštetio Crvenu zvezdu za 6.000.000 eura?
-
Sport14 hours ago
Oskar izgubio kompas, ali Zvezdu niko ne smije da dira