Vijesti
EFIKASNO ODT: Formiran predmet zbog navodne pucnjave na Belvederu

Osnovno državno tužilaštvo na Cetinju formiralo je predmet povodom snimka koji je jutros objavio Portal RTCG, a na kojem se navodno čuju pucnji na Belvederu.
To je saopštio rukovodilac cetinjskog ODT-a Duško Milanović na pitanje Radija Crne Gore da li Tužilaštvo istražuje jesu li demonstranti koristili vatreno oružje i da li su pucali na policiju.
“U vezi vašeg pitanja postavljenog ovom tužilaštvu, obavještavam vas da je povodom predmetnog događaja Osnovno državno tužilaštvo na Cetinju formiralo predmet”, navodi se u kratkom odgovoru Milanovića dostavljenom Radiju Crne Gore.
RTCG saznaje da policija radi na identifikaciji osoba koje su pucale tokom policijske akcije 5. septembra.

-
Politika16 hours ago
BEČIĆ NEPOŽELJAN U EVROPI: Vučićev prežaljeni resurs više ne treba nikome
-
Društvo5 days ago
Crnogorska kultura u centrifugi ličnih interesa i zajedničkog cilja – gašenje identitetskog koda
-
Fudbal4 days ago
KRATKOOSTANIĆ OSTAO SAMO 54 DANA: Dio plana Demokrata i NSD da se klub destabilizuje, a titula pokloni Kovačeviću
-
Politika2 days ago
Kad si poltron, nema preko…
-
Svetosavska sekta2 days ago
NEZNANJE ILI PROMOCIJA ČETNIŠTVA: Tužiteljka se poziva na Temeljni ugovor koji nema ni snagu podzakonskog akta