Vijesti
NEOVLAŠĆENO FOTOGRAFISANJE: Tužilaštvo pokreće krivični postupak protiv Stavljenića
Osnovno državno tužilaštvo u Beranama podnijeće krivičnu prijavu u redovnom postupku protiv potpredsjednika Opštinskog odbora Demokratske Crne Gore u tom gradu Janka Stavljenića, saznaje nezvanično Gradski portal.
Prema saznanjima Gradskog portala, njemu se na teret stavlja krivično djelo neovlašćeno fotografisanje.
Podsjetimo, Demokrate su negirale da su zataškavale slučaj pedofilije u Beranama, u koji je navodno umiješan Stavljenić.
-
Politika3 days agoPRIZVUK POLITIČKE MOTIVACIJE: Kad se bezbjednosni sektor koristi za populističko orgijanje
-
Svetosavska sekta2 days agoSamo Amfilohijev amanet može zaštititi Joanikija od Vučićeve svetosavske inkvizicije
-
Politika5 days agoBilo jednom u Americi…
-
Ekonomija4 days agoTRAFOSTANICA T35 KAO PRIVATNI RESURS: Dok Kolašin 1450 čeka priključak, struja ide investitorima uz put
-
Društvo3 days agoPIPUN ZAGLAVIO U LIČNOJ GUŽVI U SAOBRAĆAJU: Pitanja koja ozbiljno narušavaju iskrenost protesta
-
Politika18 hours agoEvropa pročitala populističke predstave Vučićevih crvenokravataša