Društvo
VOZAČ NJEGOVE DJECE RUŠI LJUDE, PREMIJER OTVORENO PRIJETI: Krivokapić se ražestio jer mu je u službenom automobilu bila ćerka
Premijer Zdravko Krivokapić kazao je da je danas napadnuto službeno vozilo u kojem se nalazila njegova kćerka, inače štićena ličnost. “Kao otac, neću vam zaboraviti njene suze i strah. Kao premijer, neću vam dozvoliti divljaštvo i bezakonje”, poručio je on na Tviteru.
Danas je napadnuto službeno vozilo u kojem se nalazila moja ćerka, inače štićena ličnost. Kao otac, neću vam zaboraviti njene suze i strah. Kao premijer, neću vam dozvoliti divljaštvo i bezakonje! U zemlji će vladati red i zakon na koje niste navikli. Uskoro ćete to da vidite.
— Zdravko Krivokapić (@profKrivokapic) April 8, 2021
-
Svetosavska sekta3 days agoStigma pedofilije trajno kompromitovala crkvu Srbije
-
Politika1 day agoAj, izađi…
-
Politika1 day agoRAJOV PROJEKAT 2027: Zadržati vlast po svaku cijenu, ideologija je nebitna
-
Ekonomija4 days agoINFLACIJA LOŠA ZA GRAĐANE, DOBRA ZA DRŽAVU: Anatomija budžeta koji se puni krizom
-
Politika3 days agoKo se boji crnogorskog nacionalizma?
-
Ekonomija2 hours agoKRIVIČNO-PRAVNI UGAO: Da li slučaj garaže u Kolašinu prelazi granicu zakonitog postupanja?