Politika
RADNA POSJETA: Krivokapić sjutra u Nikšiću

Predsjednik Vlade Zdravko Krivokapić boraviće sjutra u radnoj posjeti opštini Nikšić.
Kako je najavljeno iz Vlade, Krivokapić će se tokom posjete sastati sa lokalnim rukovodstvom na čelu sa predsjednikom Opštine Markom Kovačevićem.
U okviru posjete, predsjednik Vlade sastaće se i sa predstavnicima Elektroprivrede Crne Gore, a obići će i Opštu bolnicu Nikšić, kao i Dom za stare i hendikepirana lica.
Sa predsjednikom Vlade u radnoj posjeti Nikšiću biće i ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Aleksandar Stijović i ministarka prosvjete, nauke, kulture i sporta Vesna Bratić.

-
Politika1 day ago
BEČIĆ NEPOŽELJAN U EVROPI: Vučićev prežaljeni resurs više ne treba nikome
-
Fudbal4 days ago
KRATKOOSTANIĆ OSTAO SAMO 54 DANA: Dio plana Demokrata i NSD da se klub destabilizuje, a titula pokloni Kovačeviću
-
Svetosavska sekta2 days ago
NEZNANJE ILI PROMOCIJA ČETNIŠTVA: Tužiteljka se poziva na Temeljni ugovor koji nema ni snagu podzakonskog akta
-
Politika3 days ago
Kad si poltron, nema preko…
-
Politika31 mins ago
I Aleksa je četnik