Politika
ŽIVKOVIĆ: Vlada novcem svih građana slavi godišnjicu dolaska na vlast

Vlada Crne Gore novcem svih građana u državnoj rezidenciji, obilježava godišnjicu od dolaska na vlast partija koje intenzivno degradiraju i urušavaju temelje države, objavio je na Twitter-u šef poslaničkog kulba DPS-a Danijel Živković.
Vlada Crne Gore novcem svih građana u državnoj rezidenciji, obilježava godišnjicu od dolaska na vlast partija koje intenzivno degradiraju i urušavaju temelje naše države.
Da se ima šta slaviti, Krivokapić je najbolje opisao kroz izjavu ⬇️⬇️ pic.twitter.com/vhUXOCLkGx
— Danijel Živković (@danijel_cg) August 24, 2021
Da se ima šta slaviti, kako dodaje, Krivokapić je najbolje opisao kroz današnju izjavu da je procjena Instituta za javno zdravlje da će u septrembru dnevno biti i hiljadu pozitivnih na koronavirus.
Podsjetimo, društvenim mrežama kruži pozivnica premijera za prijem koja organizuje povodom proslave godišnjice od izborne pobjede na parlamentarnim izborima.
Ne bi tu bilo ništa sporno da Krivokapić prijem nije zakazao u Vili Gorica, koja se isključivo koristi za državne prijeme. Time Krivokapić zloupotrebljava državne reusrse u političke svrhe.

-
Svetosavska sekta1 day ago
NAKON PRESTROJAVANJA OPERATIVE U SPC: Joanikije preuzima Amfilohijev amanet ili će biti marginalizovan
-
Politika1 day ago
SRLJANJE SRPSKOG AUTOKRATE: Vučić sam sebi zateže rusku omču oko vrata
-
Politika7 hours ago
Izdaja „Kosovskog zavjeta“ je formalnost kada je vlast u pitanju
-
Ekonomija1 hour ago
SLUČAJ VELIKA PLAŽA (10): Prilika za razvoj ili za pranje para