Region
VUČIĆ: Mirno spavajte sokolovi srpski, budućnost vaše djece je naš zavjet

I Srbija, ova Srbija, koja je jasno rekla da više neće biti Oluja, ova Srbija, koja je poslije svega ustala, Srbija koja je našla snagu da raste, da jača, bude poštovana, Srbija koja ponovo ima dostojanstvo – ta Srbija će, i to je moj zavjet, ostati Srbija koja pamti.
Snažna Srbija postala je gospodar svoje sudbine!
Neka je vječna slava srpskim mučenicima koji su stradali u „Oluji“ i u svim pogromima. Vaša djeca su u svojoj Srbiji, zbrinuta, voljena i uspješna. Mirno spavajte sokolovi srpski, budućnost vaše djece je naš zavjet!
Neka je vječna slava svim žrtvama svih pogroma i oluja.
Srbija je majka, a ne maćeha.
Srbija pamti.
Predsjednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je obilježavanju Dana sećanja na sve stradale i prognane Srbe u oružanoj akciji “Oluja”.

-
Ekonomija4 days ago
CRNA GORA TONE U DEFICIT: U prvom kvartalu 2025. godine pogoršani svi ključni ekonomski pokazatelji
-
Politika3 days ago
Ovakvoga ka’ Rajo nema na svijet! Možda samo u Beograd…
-
Politika2 days ago
Gospodari farse su ponovo u igri
-
KOLUMNE2 days ago
SVI PUTEVI VODE NA STADION PODNO TENKA: Glavni dokazi o kriminalu Oskara i ekipe će tek ugledati svjetlost dana
-
Svetosavska sekta4 days ago
UZALUD PROMOCIJA METODIJA: Amfilohije je nazamjenjiv, podrška tzv. SPC će nastaviti da opada
-
Košarka5 days ago
Hrabra Crvena zvezda, a kakva bi drugo i mogla biti
-
Politika19 hours ago
Posljednji stisak ruske političke omče za srpskog autokratu