Društvo
OD POSLJEDICA KORONAVIRUSA: Preminuo ljekar Kliničkog centra Mujo Agović
U Podgorici je danas, u 65. godini, preminuo oftalmolog Kliničkog centra Crne Gore dr Mujo Agović od posljedica koronavirusa.
Agović je posljednjih nedjelju dana bio na Intezivnom odjeljenju Kliničkog centra, gdje su doktori pokušavali da mu pomognu. Njegovo stanje se naglo pogoršalo i bio je priključen na kiseonik.
Dr Agović je dugogodišnji i ugledni ljekar, poznat pacijentima po stručnosti i strpljenju. U KCCG je bio od 1985. godine.
On će biti sahranjen na groblju na Cijevni u užem krugu zbog epidemioloških mjera.
Za sobom je ostavio suprugu i dvoje maloljetne djece.
-
Politika3 days agoVučić će „rešiti“ to sa Turcima u Crnoj Gori
-
Politika2 days agoMandiću akcije SDT-a poslužile da Spajića i Bečića stavi pod kontrolu i učini nebitnim
-
Politika2 days ago“USTAŠE“, „BALIJE“, „ŠIPTARI”, A SAD TURCI: Kako Beograd izmišlja neprijatelje Crnoj Gori
-
Društvo3 days agoNENAUČNA REVIZIJA ISTORIJE: PES namjerava da briše „nasilnu“ iz aneksije kako bi na kraju dao i legitimitet Podgoričkoj skupštini
-
Politika4 days agoIznenađeni i uvrijeđeni
-
Politika7 hours agoNije sve u foliranju, ima nešto i u prolaznosti
Seka
23.02.2021. at 16:13
Divan prvenstveno čovjek,pa ljekar
Saucesce porodici!