Politika
BEČIĆ RAZOČARAO I NALJUTIO SRBE: Predsjednik čestitao Gljauku Konjufci izbor za predsjednika parlamenta Kosova
Postupak predsjednika Skupštine Crne Gore Alekse Bečića koji je čestitao Gljauku Konjufci izbor za predsjednika parlamenta Kosova, i poručio da Priština može računati na pomoć Podgorice izazvao je burne reakcije medija u Srbiji.

Postupak Bečića srpski mediju opisuju kao bruku, sramotu, izdaju…

“NOVA BRUKA U CRNOJ GORI: Bečić čestitao imenovanje predsedniku skupštine lažne države Kosovo!”, “MEDIJI U PRIŠTINI OBJAVILI CRNOGORSKI PREĆUTALI: Bečić čestitao imenovanje predsedniku Skupštine lažne države Kosovo!”, “SRAMOTNO: Bečić čestitao imenovanje predsedniku Skupštine lažne države Kosovo, pa poručio da Priština ima podršku Crne Gore” – naslovi su srpskih portala.

Bečić ni crnogorsku javnost nije obavijestio da je uputio čestitku novom predsjedniku Skupštine Kosova. Informaciju su objavili mediji na Kosovu, a čestitka Bečića je objavljena i na sajtu kosovskog parlamenta.

-
Politika5 days agoRajo Evropa će izdati Vučića, jer to je ono što voli da radi
-
Politika2 days agoVučićev žuti karton Mandiću
-
Društvo3 days agoSvečana akademija idiotluka u Pljevljima
-
Politika3 days agoĆuti i ne diraj ništa
-
Politika14 hours agoSITUACIJA OKO NIS-a SE KOMPLIKUJE: Vučić sada ima dodatnih dva miliona razloga za strah