Društvo
I SJUTRA PATRIOTSKE AUTO KOLONE: “Pozadina protesta je otpor crnogorskog naroda (svih vjera) koji ne želi da baštini život pod plaštom fašizma”

Patriotske auto kolone biće održane sjutra sa početkom u 17 sati.
“Crnogorske auto-kolone nijesu ni odgođene ni otkazane. Crnogorske auto-kolone se nastavljaju, sa još više žara… Mi nećemo odustati, pogotovo ne u ovom izrazito bitnom i važnom trenutku po budućnost naše domovine i naših potomaka”, kazali su učesnici auto kolona.
Kako ističu, ovo nema ni političku, ni stranačku, ni partijsku pozadinu.
“Pozadina svega ovoga je otpor crnogorskog naroda (svih vjera) koji ne želi da baštini život pod plaštom fašizma”, poručuju učesnici i dodaju:”02.05.2021. nedjelja, Crna Gora te zove, nemaš izgovor!”

“Proslavite Vaskrs, najradosniji hrišćanski praznik sa svojim najbližima, a onda barjak u ruke, sa braćom i sestrama, rame uz rame, za jedinu Crnu Goru! Branićemo svaki kamen, svaki pedalj zemlje ove, jer slobodom to se kod nas naša Crna Gora zove. STOP FAŠIZMU, ASIMILACIJI I NEGIRANJU CRNOGORSKOG IDENTITETA!”, zaključuju u saopštenju.


-
Svetosavska sekta3 days ago
NAKON PRESTROJAVANJA OPERATIVE U SPC: Joanikije preuzima Amfilohijev amanet ili će biti marginalizovan
-
Politika3 days ago
SRLJANJE SRPSKOG AUTOKRATE: Vučić sam sebi zateže rusku omču oko vrata
-
Ekonomija2 days ago
SLUČAJ VELIKA PLAŽA (10): Prilika za razvoj ili za pranje para
-
Politika2 days ago
Izdaja „Kosovskog zavjeta“ je formalnost kada je vlast u pitanju
-
Politika8 hours ago
Bečić zna zašto