Društvo
IJZ: Vakcinisani u inostranstvu da se upišu u imunizacioni registar
Ministarstvo zdravlja pozvalo je crnogorske državljane koji su primili prvu vakcinu protiv koronavirusa u inostranstvu da se jave domovima zdravlja u mjestima prebivališta da bi im se omogućila vakcinacija i drugom dozom, saopšteno je iz Instituta za javno zdravlje.
– U isto vrijeme, pozivaju se svi koji su kompletno vakcinisani (obje doze) van Crne Gore, da se sa potvrdom jave svojim izabranim ljekarima ili da dođu na najbliži vakcinalni punkt, kako bi se podaci o vakcinalnom statusu unijeli u imunizacioni registar. Tom prilikom biće im izdata potvrda o urednoj vakcinaciji koju će koristiti prilikom putovanja zajedno sa ostalim crnogorskim dokumentima – saopšteno je iz Instituta za javno zdravlje.
-
Politika4 days agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Politika13 hours agoRajo otvorio predizbornu sezonu poltronisanja zapadnim ambasadama
-
Ekonomija5 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Politika2 days agoSaša nejaki i laž o Peđi