Društvo
POJAŠNJENJE MINISTARSTVA: Nastavnici će tokom raspusta raditi po potrebi
Nema promjena za vrijeme zimskog raspusta za nastavnike u školama u odnosu na to kako je bilo do sada, saopšteno je iz Ministarstva prosvjete, nauke, kulture i sporta.
Navodi se da od 31. decembra do 18. januara zaposleni dolaze po potrebi u školu ukoliko to zahtijevaju određene aktivnosti kao što su održavanje odjeljenskih i nastavničkih vijeća, odnosno priprema za početak III klasifikacionog perioda.
“Ovo obavještenje je u cilju zaštite prava radnika koji su zaposleni na određeno vrijeme, a koje su pojedini direktori primoravali da koriste odmor za vrijeme zimskog školskog raspusta”, kaže se u saopštenju.
-
Politika3 days agoDa li je Moskva spremna da podrži koncept Pravoslavne crkve u Crnoj Gori?
-
Ekonomija5 days agoPREDIZBORNI PODSJETNIK ZA GRAĐANE: Šta je sve obećao Milojko Spajić – od kanadera do letećih autoputeva
-
Politika5 days agoKo bi čo’ek?
-
Politika22 hours agoPOLITIČKA NEINTELIGENCIJA RAZOTKRIVA SPAJIĆA: Svaka izjava formalnog premijera je dokaz njegovog potpunog diletantizma
-
Sport2 days agoPobjeda fudbala nad vremenom
-
Svijet2 days agoTRAMPOV FIJASKO U IRANU: Ugušio revoluciju, ojačao vlast radikala, izazvao krizu i globalni ekonomski kolaps…