Vijesti
DETALJI ZLOČINA U NIKŠIĆU: Mrdak probao da spriječi pljačku pa ubijen
Navodno su dvojica radnika obezbjeđenja pala, a Mrdak se uhvatio u koštac sa jednim od napadača koji je, navodno, iz neposredne blizine pucao i pogodio Mrdaka u grudi
Ljubiša Mrdak, koji je radnik firme Security Gard Montenegro, pokušao je da spriječi pljačku koja se jutros dogodila ispred nove pošte u Nikšiću, ali je nažalost tom prilikom ubijen.
Kako su očevici kazali, kada je ispred pošte stalo vozilo za transport novca iz džipa bosanskih registarskih oznaka izašla su trojica maskiranih, naoružanih razbojnika, koji su brzo prišli radnicima obezbjeđenja, poprskali ih biber sprejom i počeli ih udarati kundacima.
Navodno su dvojica radnika obezbjeđenja pala, a Mrdak se uhvatio u koštac sa jednim od napadača koji je, navodno, iz neposredne blizine pucao i pogodio Mrdaka u grudi.
Za to vrijeme, druga dvojica pljačkaša su džakove sa novcem ubacivali u džip kojim su došli. Prema izjavama očevidaca, pljačkaši su imali na sebi duže kabanice i kapaljuče.
-
Svetosavska sekta1 day agoCrna Gora nikad neće biti potpuno nezavisna dok je pod okupacijom crkve Srbije
-
Svetosavska sekta1 day agoU NEMILOSTI BEOGRADSKE CENTRALE: Da li Joanikije ima izlaznu strategiju?
-
Politika3 days agoDržavnik bez koga ne bi bilo 21. maja
-
Društvo3 days agoDok je Sunca i dok je Grahovca
-
Politika4 days agoNije im lako
-
Društvo4 days agoTRAGOVI NOVCA VODE DO LUŠTICE BAY? Da li je Veselin Milić preko Ljevnaića kupio nekretnine u elitnom rizortu?
