Evropa
UBISTVA POLICAJACA: Napadač pronađen mrtav

Nasilnik koji je noćas ubio tri policajca i ranio jednog, kada su intervenisali zbog poziva o nasilju u porodici ,u selu u centralnoj Francuskoj, pronađen je mrtav, objavilo je francusko Ministarstvo unutrašnjih poslova preko tvitera.
Četrdesetosmogodišnji muškarac „pronađen je mrtav u svom vozilu, vjeruje se da je samoubistvo“, rekli su danas za Frans pres iz okruženja ministra unutrašnjih poslova Žeralda Darmanena.
Tri policajca ubijena su kada su pokušali da pomognu ženi koja se sklonila na krovu jedne zgrade kod sela Sent-Žist, u regionu Klermon-Ferana. Oni su došli na poziv zbog porodičnog nasilja. Nasilnik je zapalio kuću kada su stigli policajci i posle otvaranja vatre na njih pobjegao.
Ugrožena žena je sklonjena na bezbedno mesto i ispituje se šta se dogodilo.

-
Politika3 days ago
AU REVOIR Makron zatvorio vrata za Mandića i njemu slične: Nema EU za one koji negiraju genocid u Srebrenici!
-
Društvo4 days ago
Trinaesti jul u okovima fašizma
-
Politika1 day ago
Sve je u glavi
-
Fudbal1 day ago
KUMOVSKI KLANOVI U OZBILJNOJ OPASNOSTI: Da li je Zvezdan Terzić oštetio Crvenu zvezdu za 6.000.000 eura?