Vijesti
MEDOJEVIĆ: Država je formirala kavački i škaljarski klan
Jedan od lidera Demokratskog fronta i predsjednik Pokreta za promjene Nebojša Medojević govorio je o organizovanom kriminalu na Balkanu za “Novo vikend jutro”.
Medojević kaže da je država Crna Gora formirala kavački i škaljarski klan.
– Na vrhu te piramide je Milo Đukanović. Organizovani kriminal u Crnoj Gori je politički fenomen koji se samo slučajno odvija na ulici pištoljima, automatima, sad vidimo i sjekirama, mašinama za mljevenje mesa… – rekao je Medojević.
On je za jutarnji program na TV Pink izjavio da je Zapadni Balkan namijenjen da bude “Latinska Amerika Evrope”.
– U Crnoj Gori nemamo policijske snage koje mogu da uhapse Mila Đukanovića – tvrdi Medojević.
Lider Pokreta za promjene ukazao je na značaj Luke Bar za šverc. On je rekao da Đukanović ima veze sa djelovima opozicije u Srbiji.
-
Politika4 days agoEvropa i dalje pokušava da sanira posljedice svojih grešaka u Crnoj Gori
-
Društvo3 days agoCrna je Gora Crnogoraca! Pa ne no je li?
-
Politika3 days agoJEDINA KONSTANTA JE OPSTRUKCIJA: Da li Botunjanima treba Pipun da im kaže zbog čega protestuju?
-
Politika1 day agoBilo jednom u Americi…
-
Ekonomija9 hours agoTRAFOSTANICA T35 KAO PRIVATNI RESURS: Dok Kolašin 1450 čeka priključak, struja ide investitorima uz put