Društvo
POGLEDAJTE KAKO MILUTIN IZBJEGAVA HIMNU: Čim je intonirana, ušao je u salu
Današnji skup u Univerzitetskom centru u Podgorici počeo je tačno u 14 sati. Da će skup početi tačno kada je previđeno, znao je i član rukovodstva DF-a i predsjednik Odbora direktora Elektroprivrede Crne Gore Milutin Đukanović. Po programu, za početak skupa je bilo predviđeno intoniranje naše himne “Oj svijetla majka zoro”.
Đukanović je izvođenje himne dočekao na punktu za vakcinaciju, a potom ušao u salu. Toliko o poštovanju crnogorskih simbola i Ustava od strane vladajuće većine.
-
Politika3 days agoAlbanci i Bošnjaci mogu odlučiti i o nestanku Crne Gore
-
Politika4 days agoPOSLUŠNICI SAD: Spajića u dvije godine napustili vodeći ljudi, uz njega ostali politički diletanti
-
Svetosavska sekta3 days agoCrkva Srbije ne služi Bogu, nego mamonu
-
Politika5 days agoCrna Gora nije u kombinaciji
-
Društvo17 hours agoĆirilica između fanatizma i istorije
-
Ekonomija5 days agoNaftne rezerve, 12,5 miliona eura i jedno ključno pitanje: Ko govori istinu građanima?
-
Politika2 days agoA od kuma kineske supersonične rakete!
Rada
12.11.2021. at 18:53
Korumpirani Nesoj.svudje oravi kombinacije.
Vnmk
12.11.2021. at 23:52
Možda je htio da se vskciniše? Bolje i to nego slušati himnu.Jadnik. Ćerka mu se šepurila po Nikšiću u majici sa natpisom Srbija dok je nijesu počeli da zezaju kako ima samo jednu majicu.