Društvo
Tvrde da je Kovačević sjedio tokom intoniranja himne: “Ne želim da odgovaram na optužbe seoskih špijuna”
Događaj se navodno desio u školi na Bogetićima, gdje je obilježen dan te vaspitno obrazovne ustanove
Na društvenim mrežama se pojavila fotografija kako predsjednik Opštine Nikšić, Marko Kovačević, navodno sjedi dok se intonira himna.
Događaj se navodno desio u školi na Bogetićima, gdje je obilježen dan te vaspitno obrazovne ustanove.
Kovačević je kratko “Vijestima” kazao da ne želi “da odgovara na optužbe seoskih špijuna”.

On je u žiži javnosti bio i prilikom obilježavanja Dana opštine Nikšić kada je intoniranje himne ispratio sa tri prsta na srcu.
-
Politika2 days agoDržavnik bez koga ne bi bilo 21. maja
-
Društvo2 days agoDok je Sunca i dok je Grahovca
-
Društvo4 days agoLjubav koja pamti srpski teror
-
Politika3 days agoNije im lako
-
Politika5 days agoBOLESNA AMBICIJA POLITIČKOG POLUPROIZVODA: Mujović bi sve da stavi pod kontrolu, a završiće na politikantskom smetlištu
-
Društvo3 days agoTRAGOVI NOVCA VODE DO LUŠTICE BAY? Da li je Veselin Milić preko Ljevnaića kupio nekretnine u elitnom rizortu?
RIR
09.12.2021. at 15:32
“ ŠUBARA “ — ŠLJAM !
Breeee
11.12.2021. at 11:57
Śedi drvo na drvo. Četnikoidi i treba da śede na mjestu dok im se ne zvijukne.