Ekonomija
MARKOVIĆ: Uniprom primjer pogubne politike aktuelne Vlade
Poslanik DPS-a i bivši premijer Duško Marković kazao je da se na primjeru Uniproma ogleda pogubna politika aktuelne Vlade
Vlada koju sam predvodio vodila je odgovornu ekonomsku politiku, a odnos prema kompanijama poput Uniproma zasnivao se isključivo na njihovom doprinosu očuvanju radnih mjesta, standardu zaposlenih, i ukupnom doprinosu našoj ekonomiji.
(1/3) pic.twitter.com/tE4qkJIlnX— Duško Marković (@DuskoMarkovicCG) December 9, 2021
On je na Tviteru napisao da je Vlada koju je predvodio vodila odgovornu ekonomsku politiku, a odnos prema kompanijama poput Uniproma, kako je kazao, zasnivao se isključivo na njihovom doprinosu očuvanju radnih mjesta, standardu zaposlenih, i ukupnom doprinosu našoj ekonomiji.
(2/3)
Zato se baš na primjeru Uniproma ogleda pogubna politika aktuelne Vlade, ali i ponašanje ministara-eksperata pojedinačno, koji ne prezaju da od stotina zaposlenih i njihovih porodica naprave socijalne slučajeve, a kompaniju sa potencijalom otjeraju u stečaj. pic.twitter.com/r27SXoc45k— Duško Marković (@DuskoMarkovicCG) December 9, 2021
“Zato se baš na primjeru Uniproma ogleda pogubna politika aktuelne Vlade, ali i ponašanje ministara-eksperata pojedinačno, koji ne prezaju da od stotina zaposlenih i njihovih porodica naprave socijalne slučajeve, a kompaniju sa potencijalom otjeraju u stečaj. Ne dozvolimo im devastaciju ljudi, privrede i ekonomske perspektive”, napisao je Marković na Tviteru.
Podsjećamo, Vlasnik Uniproma, Veselin Pejović, najavio je da će od 15. decembra, zbog nepostizanja dogovora sa Elektroprivredom oko cijena struje, početi fazno gašenje Kombinata aluminjuma i dodao da je to konačna odluka i da ni sa kim više neće pregovarati.
-
Društvo3 days ago
Raoniću, himnu gasi, Mandićevo uho spasi
-
Svetosavska sekta5 days ago
SPC je bačva bez dna u koju se sipaju milioni
-
Politika4 days ago
Ofiranje ugroženog srpstva
-
Politika2 days ago
DON’T CRY BABY Kolaps već prežaljene vlasti
-
Komentar1 day ago
TRAMPOVA POLITIKA I ŽENE: Da li ograničavanje osnovnih ženskih prava može postati globalni trend