Košarka
DONČIĆ POBJESNIO: Desila se FIBA!
Najbolji košarkaš Slovenije Luka Dončić je bio veoma frustriran poslije poraza od Francuske (89:90) u polufinalu Olimpijskih igara
Dončić je tokom cijelog susreta komunicirao sa sudijama, tražio bolji tretman na agresivnu odbranu Francuza nad njim, a pobjesnio je kada je Nikolas Batum izblokirao Kremena Prepeliča.
To je označilo poraz Slovenije koja će morati da se bori za bronzanu medalju, a Francuska će u finale sa SAD, koje je već pobijedila na početku ovog turnira.
Prolazeći ka svlačionici, Dončić je udario na najvišu instancu, Svjetsku kuću košarke.
“FIBA je vjerovatno srećna”, dobacio je Dončić, a na pitanje šta se desilo odgovorio je:
“FIBA se desila”, uzviknuo je rezignirani Slovenac.
-
Politika2 days agoPatriote i „patriote“
-
Svetosavska sekta5 days agoVrijeme je za rješavanje statusa Pravoslavne crkve u Crnoj Gori
-
Politika3 days agoMILATOVIĆ ČVRSTO UZ VUČIĆEVU AGENDU: Da li se Podgoricom upravlja iz Beograda?
-
Politika17 hours agoEvropa u Tivtu, Vučić u paralelnoj stvarnosti
-
Politika4 days agoManekeni „kosovskog zaveta“ i srbovanje uprazno
-
Društvo3 days agoASFALT ZA KAMERE, SANACIJE ZA GRAĐANE: Od Mateševa do Žarskog, da li BEMAX gradi puteve ili privremene kulise?