Košarka
WABA: Budućnost slavila u Banovićima
Košarkašice Budućnost Bemaxa pobijedile su večeras u Banovićima istoimenog šampiona Bosne i Hercegovine 94:46, u sedmom kolu WABA lige.
Zvanične šampionke upisale su četvrti trijumf u dosadašnjem dijelu takmičenja, nakon što su slavile i protiv Orlova 67:46 i Vojvodine 78:50 u gostima i bugarske ekipe Beroe u svojoj dvorani 78:69.
Jedini poraz doživjele su u Montani od istoimenog bugarskog tima 60:59.
Banovići su bez pobjede nakon četiri odigrana meča.
Najefikasniji u pobjedničkom timu bile su Mina Đorđević i Anđela Bigović sa po 14, dok su Dragana Živković i Marija Leković dodale po 12 poena.
U domaćem sastavu dvocifrene su bile Dajana Ibrić sa 13 i Jovana Marković sa deset koševa.
Budućnost Bemax će u nastavku šampionata, 16. decembra, ugostioti Orlove.
-
Politika2 days agoPatriote i „patriote“
-
Svetosavska sekta5 days agoVrijeme je za rješavanje statusa Pravoslavne crkve u Crnoj Gori
-
Politika3 days agoMILATOVIĆ ČVRSTO UZ VUČIĆEVU AGENDU: Da li se Podgoricom upravlja iz Beograda?
-
Politika17 hours agoEvropa u Tivtu, Vučić u paralelnoj stvarnosti
-
Politika4 days agoManekeni „kosovskog zaveta“ i srbovanje uprazno
-
Društvo3 days agoASFALT ZA KAMERE, SANACIJE ZA GRAĐANE: Od Mateševa do Žarskog, da li BEMAX gradi puteve ili privremene kulise?