COVID-19
POČELA VAKCINACIJA I U CRNOJ GORI: Štićenik doma u Risnu primio prvu vakcinu
Ekipe IJZCG i Doma zdravlja Kotor su nakon Žderića vakcinu dale i ljekarima doma – dr Nikoli Popoviću i dr Damiru Adroviću
Štićenik Doma za stare “Grabovac” u Risnu, Vladimir Žderić, primio je prvu dozu vakcine protiv koronavirusa u Crnoj Gori.
Kako je saopšteno iz Instituta za javno zdravlje, ekipe Instituta i Doma zdravlja Kotor su potom prvu dozu vakcinu dale i ljekarima doma – dr Nikoli Popoviću i dr Damiru Adroviću.
“Najbitnija faza u borbi protiv pandemije kreće”, naveli su iz Instituta na Tviteru.
Počelo je!
Ekipe Instituta i DZ Kotor dale su prvu dozu #COVID19 vakcine u Crnoj Gori gospodinu Vladimiru Žderiću, štićeniku doma za stare "Grabovac" u Risnu a onda i ljekarima doma – dr Nikoli Popoviću i dr Damiru Adroviću.
Najbitnija faza u borbi protiv pandemije kreće. pic.twitter.com/ayKXq0UxRM
— Institut za javno zdravlje Crne Gore (@ijzcg) February 20, 2021
-
Politika3 days agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Politika9 hours agoRajo otvorio predizbornu sezonu poltronisanja zapadnim ambasadama
-
Ekonomija4 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Politika1 day agoSaša nejaki i laž o Peđi