COVID-19
SPUTNJIK V: Sjutra stiže 2.000 vakcina iz Srbije
Drugi kontigent ruskih Sputnjik V vakcina sjutra stiže iz Sbije u Crnu Goru.
“Ministarka zdravlja dr Jelena Borovinić Bojović i državni sekretar Ministarstva zdravlja dr Borko Bajić sjutra će, u 7.30 sati dočekati na podgoričkom Aerodromu drugi kontingent od 2.000 vakcina Sputnjik V, iz donacije Srbije Crnoj Gori”, saopšteno je iz Ministarstva zdravlja.
Iz Srbije je krajem prošlog mjeseca donirano 2.000 doza.
-
Politika3 days agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Politika9 hours agoRajo otvorio predizbornu sezonu poltronisanja zapadnim ambasadama
-
Ekonomija4 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Politika1 day agoSaša nejaki i laž o Peđi