Politika
ABAZOVIĆ: Postigli smo dogovor oko tužilačkih zakona, mislim da smo našli rješenje u skladu sa VK
“U narednim danima ćemo tekst zakona dostaviti Skupštini. Svi smo se na sastanku složili da ove stvari ne treba odlagati”, rekao je Abazović.
Postigli smo dogovor oko tužilačkih zakona, u narednim danima ćemo tekst dostaviti Skupštini, kazao je potpredsjednik Vlade Dritan Abazović nakon sastanka sa predstavnicima parlamentarne većine.
Abazović je kazao da očekuje da se zakoni uskoro nađu u Skupštini.
“Mislim da smo našli rješenje u skladu sa Venecijanskom komisijom (VK). Ostajemo otvoreni za sve sugestije i komentare. U narednim danima ćemo tekst zakona dostaviti Skupštini. Svi smo se na sastanku složili da ove stvari ne treba odlagati”, rekao je Abazović.
Kazao je da misli da nacionalna bezbjednost nije ugrožena.
“Predsjednik države i DPS rade direktno protiv države. Pozivam parlamentarnu većinu da ne nasijeda na to. Biće još procesuiranja i ako bude pokušaja incidenata država će da reaguje promptno”, poručio je Abazović.
-
Politika5 days agoPARTIJE VLASTI PUCAJU PO ŠAVOVIMA: Na red došao raskol u Albanskoj alternativi?
-
Politika2 days agoAktuelna vlast trasirala put ka – evropskoj margini
-
Ekonomija3 days agoSAVIN KUK IZMEĐU REKONSTRUKCIJE I STARIH SUMNJI: Da li se iza obnove otvara prostor za novi upliv Srbije i nove sporne poslove?
-
Svetosavska sekta2 days agoPrvi isljednik crkve Srbije i moć kompromitacije
-
Politika4 days agoSvakoga dana u svakom pogledu… sve smo više u EU
-
Politika4 days agoKo igra za Raju, zanemaruje taktiku…
-
Ekonomija5 days agoDURMITOR KAO PLIJEN: Plan iz 2016. pod sjenkom korupcije i političkih veza