COVID-19
BAJONTEK/FAJZER: Nema dokaza da će vakcina nastaviti da štiti ako se druga doza da kasnije nego što je testirano tokom ispitivanja
Kompanije Bajontek i Fajzer upozorile su danas da nemaju dokaze da će njihova vakcina nastaviti da štiti od korona virusa ako se druga doza da kasnije nego što je testirano tokom ispitivanja, prenosi Tanjug.
“Sigurnost i efikasnost vakcine nisu procenjeni kada je reč o davanju doza u različito vrijeme jer je većina ispitanika primila drugu dozu u okviru roka naznačenog u planu studije”, navele su kompanije u zajedničkom saopštenju.
-
Politika5 days ago“USTAŠE“, „BALIJE“, „ŠIPTARI”, A SAD TURCI: Kako Beograd izmišlja neprijatelje Crnoj Gori
-
Društvo1 day agoKo sabotira privremeno zatvaranje poglavlja 24, te podiže ove ‘ajduke koji su do sada ćutali i na ubistva?
-
Politika3 days agoNije sve u foliranju, ima nešto i u prolaznosti
-
Tema4 hours agoTurci su metafora, sljedeći smo mi
-
Politika1 day agoNemoć, strah & nervoza