Društvo
ABAZOVIĆ: Uskoro smjene u Ministarstvu odbrane
Potpredsjednik Vlade Dritan Abazović najavio je danas da će uskoro doći do promjena na rukovodećim mjestima u Ministarstvu odbrane, i dodao da se nastavljaju reforme u bezbjednosnom sektoru.
“Nastavljamo reforme u bezbjednosnom sektoru. Produktivan sastanak sa ministarkom odbrane Oliverom Injac i generalnim direktorom Obavještajnog bezbjednosnog direktorata u Ministarstvu odbrane Miljanom Perovićem”, napisao je Abazović na Twitteru.
On je dodao i da će uskoro doći do promjena na rukovodećim mjestima u Ministarstvu odbrane.
-
Politika2 days agoZa kad ti to treba, Vučko?
-
Politika1 day agoSamo još jedna kalkulacija, samo još jedan promašaj
-
Politika2 days agoKako sadašnji DPS diskredituje ideju za koju se izborio prije 20 godina
-
Politika4 days agoNema priče sa folirantima
-
Ekonomija4 days agoSPLENDID KAO NOVI „BEOGRAD NA VODI“: Regionalni investicioni krugovi, stare veze i pitanja koja niko ne postavlja
-
Politika10 hours agoBOLESNA AMBICIJA POLITIČKOG POLUPROIZVODA: Mujović bi sve da stavi pod kontrolu, a završiće na politikantskom smetlištu