Društvo
APEL ZA POMOĆ: Udovica sa četvoro djece ostaće bez struje zbog naslijeđenog duga

Olivera Orbović Gazivoda je udovica, majka četiri djevojčice, koja živi od 127 eura penzije u trošnoj kući u Žabljaku Crnojevića u veoma teškim uslovima.
Ona je prije nešto više od četiri godine ostala bez supruga, kada i počinju njihovi problemi, Ima naslijeđeni dug za električnu energiju od oko 10.000 eura i Olivera i njena djeca žive u stalnom strahu da će trajno ostati bez struje.
U više navrata to im se i dešavalo, pa je Olivera uz pomoć različitih organizacija, medija i pojedinaca uspijevala da riješi privremeno problem.
Sada je stigla nova opomena i rok za plaćanje je prošao prije nekoliko dana.
Ova žena i njeno četvoro djece nemaju pomoć države, opštine, institucija, nemaju čak ni dječji dodatak, niti besplatan autobus do škole koja je udaljena 10 kilometara, a najmlađa djevojčica nema besplatan vrtić.
Oliveri i djevojčicama možete pomoći i uplatom na žiro račun na ime: Olivera Orbović, broj: 510251198626515786, kod Crnogorske komercijalne banke

-
Politika2 days ago
Brijanje na suvo
-
Politika3 days ago
O Mandiću s Krnje Jele
-
Društvo14 hours ago
IZMJENE ZAKONA O DINASTIJI PETROVIĆ: Istorijsko-pravna igrarija PES-a
-
Politika5 days ago
Vučić na moskovskoj uzici i u sve većoj nemilosti zapada
-
Politika2 days ago
Beogradska agenda i kriminal upakovan u oblande patriotizma
-
KOLUMNE2 days ago
OSKAROV KLUB VAN KONTROLE: Crvena zvezda je mjesto i za sex skandale