Društvo
BLOKIRAN KRUŽNI TOK KOD CETINJA: Građani kažu – nema odstupanja
Nakon što im je zabranjeno da u organizovanoj koloni prođu ka Podgorici na protestni skup koji se održao ispred Vlade, građani Cetinja su blokirali kružni tok na ulazu u Cetinje.
Nema odstupanja, dosta je bilo rušenja Crne Gore, ostaćemo dokle god bude potrebno, ako treba doćeraću kamion drva da se ovi ljudi noćas griju – kazali su Radioteleviziji Cetinje okupljeni građani.
Blokada je počela nešto prije 11 sati, a prema Budvi i Podgorici su se stvorile dugačke kolone vozila. Izlaz iz grada pored stare Vatrogasne je zakrčen, isto tako i dio Mojkovačke ulice ka benzinskoj pumpi.
Iz policije su saopštili povodom najave kretanja organizovanih kolona vozila i lica ka Podgorici da podsjećaju sve učesnike u saobraćaju da službenici UP ne ograničavaju kretanje bilo kojem licu, već isključivo sprovode Naredbu Ministarstva zdravlja u cilju sprečavanja širenja Covid 19 i mjeru zabrane kretanja u međugradskom saobraćaju, koja je na snazi.

-
Politika4 days ago
MOSKVA NE PRESTAJE DA STEŽE OMČU: Koliko još može da izdrži srpski autokrata?
-
Društvo5 days ago
NASTAVLJA SE DISKRIMINACIJA CRNOGORSKIH VJERNIKA: Mandić-Spajićeva vlast u dogovoru sa SPC želi da izbriše Crnogorsku pravoslavnu crkvu
-
Sport19 hours ago
ODLASCI VRHUNSKIH SPORTISTA SVE VEĆI PROBLEM: Radi li se dovoljno na razvoju osjećaja pripadnosti Crnoj Gori?
-
Politika5 days ago
Težački posao
-
Politika3 days ago
VRLINA PODANIŠTVA: Kad je neko rođen da služi
-
Politika19 hours ago
Magični Spajke je ponovo na putu