Crna Hronika
CB PODGORICA: Knežević saslušan povodom bilborda Amfilohija i Irineja
Jedan od lidera Demokrtaskog fronta Milan Knežević bio je u Centru bezbjednosti Podgorica po nalogu tužioca kako bi se izjasnio o saznanjima oko oštećenih bilborda sa likovima pokojnih crkvenih prvaka Amfilohija i Irineja, saznaje nezvanično CdM u policiji.
Poslanik DF-a Milan Knežević tražio je ranije ovog mjeseca od policije da otkrije i sankcioniše osobe koje su prekrečile bilborde sa likovima i porukama mitropolita Amfilohija i patrijarha Irineja.
On je nedavno tvrdio” da je kriminalna grupa na čijem čelu se nalazi gradonačelnik Podgorice Ivan Vuković, koja je s umišljajem, znajući da čini krivično djelo, 21. decembra malo iza ponoći oskrnavila bilbord u zetskom selu Mojanovići na kom se nalaze patrijarh srpski Irinej i mitropolit crnogorsko primorski Amfilohije”. Vuković je na to rekao da Knežević pokušava da ga diskredituje i naglasio da su u sklopu obavljanja redovnih aktivnosti, službenici Komunalne policije zatekli grupu za sada nepoznatih lica kako farbaju pomenuti bilbord.
-
Politika3 days agoZa kad ti to treba, Vučko?
-
Politika2 days agoSamo još jedna kalkulacija, samo još jedan promašaj
-
Politika3 days agoKako sadašnji DPS diskredituje ideju za koju se izborio prije 20 godina
-
Društvo8 hours agoLjubav koja pamti srpski teror
-
Politika1 day agoBOLESNA AMBICIJA POLITIČKOG POLUPROIZVODA: Mujović bi sve da stavi pod kontrolu, a završiće na politikantskom smetlištu