Crna Hronika
I OVO JE SADA MOGUĆE: Pogledajte kako su građani napali policajca u Podgorici
Aktivista za ljudska prava, koordinator i član Savjeta Građanske inicijative “21. maj” Aleksandar Saša Zeković podijelio je snimak na kojem se jasno vidi kako grupa građana napala policijskog službenika, koji je primoran da se brani od agresivnog ponašanja nasilnički nastrojene grupe.
“Vuku policajca za uši, čupaju za kosu. Policajac primoran sam da se bije, ne primjenjuje zakonom propisana sredstva prinude jer nije u mogućnosti”, napisao je Zeković.
Kako je istakao, ostali policajci mu ne pomažu u odbrani.
“Zbog složenosti situacije u kojoj je policija ugrožena na izvršenju zadatka nema dežurnog starješine koji mora rukovodi aktivnostima i stane ispred policije, naredi upotrebu zakonom propisanih sredstava prinude”, objavio je Zeković na Twitter-u.
Podsjećamo, zbog napada na policajce uhapšene su tri osobe u Podgorici.
Samo dio istine: vuku, čupaju, udaraju i guraju policajca dok ostali gledaju! Vuku policajca za uši, čupaju za kosu. Policajac primoran sam da se bije, ne primjenjuje propisana sredstva prinude jer nije u mogućnosti. 1/2 pic.twitter.com/l2omM8obQl
— Aleksandar Sasa ZEKOVIC (@aszekovic) July 4, 2021
-
Politika2 days agoZAŠTO JE EVROPA PRECRTALA DEMOKRATE: BIA snajka, BIA…
-
Politika3 days agoTo se, oprostite, zove izdaja
-
Politika1 day agoUgovor DPS-a i Jedinstvene Rusije – spin koji je ofirao Spajića
-
Politika3 hours agoProputovanje evropske zaprege na pogon prosrpskih i proputinovskih trojanskih konja
-
Politika3 days agoDečko koji tu nema šta da traži