COVID-19
MINISTARSTVO I IJZ: Predstaviće nove epidemiološke mjere
Ministarstvo zdravlja, Klinički centar Crne Gore i Institut za javno zdravlje organizuju u 10 sati u Institutu za javno zdravlje, redovnu konferenciju za medije na kojoj će biti analizirana trenutna epidemiološka situacija u zemlji, izazvana pandemijom virusa COVID-19 i predstavljene nove epidemiološke mjere.
Konferencija za medije održaće se u amfiteatru Instituta za javno zdravlje, a Radio-difuzni centar distibuiraće signal televizijama, dok će live streaming biti dostupan putem zvaničnog YouTube kanala Ministarstva zdravlja.
-
Politika3 days agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Ekonomija4 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Politika4 hours agoRajo otvorio predizbornu sezonu poltronisanja zapadnim ambasadama
-
Politika1 day agoSaša nejaki i laž o Peđi