Društvo
Na Grahovu izviždali ministra Stijovića i savjetnicu premijera: Dočekani povicima “Izdajnici!”
Ministar poljoprivrede Aleksandar Stijović i savjetnica premijera i čelnica pokreta “Ne damo Nikšić” Gordana Radović boravili su u posjeti Grahovu, gdje ih je više građana sa crnogorskim obilježjima dočekalo povicima “Izdajnici”.
“Nijeste dobro došli na Grahovo. Nijeste jer je Grahovo crnogorsko. Lako ćete ovog puta moći prebrojati glasove, moći ćete to da uradite na dvije ruke. Nijeste dobrodošli u Grahovo kao ministar, možete samo doći kao prolaznik ili turista”, poručio je jedan od okupljenih Stijoviću.
Osim što su upućene uvrjedljive riječi, do incidenta nije došlo.
-
Svetosavska sekta4 days agoKo krade, taj i laže
-
Politika4 days agoDODVORAVANJE BRISELU NA ŠTETU DRŽAVE: Uvođenje viza dvije godine prije eventualnog članstva u EU
-
Politika2 days agoSamo sprdnja sprdnju stiže
-
Ekonomija2 days agoNOVA SANACIJA ILI NOVO TROŠENJE JAVNOG NOVCA: Šta Skijališta Crne Gore zapravo saniraju na K7?
-
Politika13 hours agoJedan je Dritan
Zekovic Bobo
24.02.2021. at 18:04
Pristalica sam ovakvih doceka predstavnicima aktuelnih vlasti. Direktno, jasno, odlucno stavljati do znanja da postoje Crnogorci i Crnogorke koji se ne boje sprskih okupatora i zavojevaca.