Društvo
NAKON VERBALNOG DUELA SA MEDOJEVIĆEM: Mickey se žali da je iscrpljen
Ministar finansija i socijalnog staranja Milojko Spajić kazao je da se osjeća iscrpljeno i psihički i fizički poslije desetočasovnog učešća u radu Skupštine Crne Gore. Spajić je poručio da od pojedinih poslanika osjeća ogromnu količinu mržnje i mediokriterstva.
“Sjedim u kancelariji ministarstva i rezimiram dan. Slušajući neprestano 10h (sa dvije wc pauze koje su slavodobitno obznanjene) a od pojedinih – ogromnu količinu mržnje, mediokriterstva, pretjerano naraslog ega- iscrpljen sam, i psihički i fizički”, napisao je Spajić.
Ministar je poručio da tek sada nema predaje.
“Crna Gora će zauvjek trajati, biti zemlja normalnih ali izvanrednih ljudi, i ja ću dati svoj maksimum da se to ostvari. Sve civilizovane razgovore ću da vodim, ali nema kompromisa sa nivoom deficita i time budućnošću ove države”, objavio je Spajić na Twitter-u.
Ali to je gdje se kali čelik – tek sad nema predaje. Crna Gora će zauvjek trajati, biti zemlja normalnih ali izvanrednih ljudi, i ja ću dati svoj maksimum da se to ostvari. Sve civilizovane razgovore ću da vodim, ali nema kompromisa sa nivoom deficita i time budućnošću ove države
— Milojko Spajić (@MickeySpajic) May 19, 2021
-
Politika5 days agoDogodine možda u Prizrenu, ali kao turisti
-
Politika3 days agoMandićevo “kosovaranje” zbog nedolaska kod Vožda
-
Svetosavska sekta2 days agoRADOVIĆ SE IPAK ZALAGAO ZA PCCG: Amfilohije i poslije smrti demantuje Džomićeve spinove
-
Politika20 hours agoKoje mape sanja Nikola Camaj?
-
Ekonomija20 hours agoRADULOVIĆ JE U PRAVU, ALI AUTO-PUT SAM PO SEBI NIJE DOVOLJAN: Bez aktiviranja Bjelasice nema preporoda sjevera