Društvo
ODT: Zadržavanje do 72h zbog odstrijela srndaća

Iz Osnovnog državnog tuzilaštva u Pljevljima saopštili su da je nakon saslušanja u svojstvu osumnjičenog, određeno zadržavanje u trajanju od 72 časa licu V.N. zbog krivičnog djela nezakonit lov u sticaju sa krivičnim djelom nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija.
Kako su saopštili, V.N. su uhapsili policijski službenici Odjeljenja bezbjednosti Žabljak zbog osnovane sumnje da je izvršio krivična djela nezakonit lov u zoni Nacionalnog parka Durmitor, u sticaju sa krivičnim djelom nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija.
Iz policije su ranije saopštili da su službenici žabljačke policije kod V.N. pronašli lovački karabin marke CZ kalibra 243 Winchester sa optičkim nišanom.
Kako su rekali iz policije V.N. je prije kontrole odbacio prigušivač za pušku, 13 komada puščane municije i glavu srndaća sa rogovima.

-
Društvo1 day ago
Sve je lako kad si normalan
-
Politika5 days ago
Samo smijurija i mazanje očiju
-
Politika5 days ago
ILI NE ZNAJU S KIM IMAJU POSLA ILI IMAJU REZERVNI PLAN: Ako nemaju čime da “pritisnu” Spajića, Hrvati da ne očekuju ništa
-
Svetosavska sekta3 days ago
„Urbani“ Spajić na uzici „seoske“ SPC
-
Ekonomija2 days ago
LUKSUZ U BOKI, DUGOVI NA JAHORINI: Luštica Bay dobila novog stratega, stižu i stare kontroverze