Društvo
PODGORICA: Ivanović tužio Stijovića

Poslanik DPS-a Petar Ivanović saopštio je da je podnio tužbu protiv ministra poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Aleksandra Stijovića.
“Kao što sam najavio gostujući u emisiji Zumiranje, zbog iznijetih neistina, podnio sam tužbu protiv Aleksandra Stijovića, ministra u Vladi Crne Gore. Sledeće nedjelje tužbe će podnijeti i članovi moje porodice. Evo prilike da vidimo koliko u Crnoj Gori košta laž”, napisao je Ivanović na Tviteru.
Stijović je optužio Ivanovića da je za jedan dan uzeo 5.500 eura dnevnica obišavši nekoliko zemalja, što je poslanik DPS-a demantovao.
Kao što sam najavio gostujući u emisiji “Zumiranje”, zbog iznijetih neistina, podnio sam tužbu protiv Aleksandra Stijovića, ministra u Vladi Crne Gore. Sledeće nedjelje tužbe će podnijeti i članovi moje porodice. Evo prilike da vidimo koliko u Crnoj Gori košta laž. pic.twitter.com/Apnh4HdyXc
— Petar Ivanovic (@IvanovicPetar) March 13, 2021

-
Politika2 days ago
OPRAVDANA NERVOZA U BIA: Poslušnici u Crnoj Gori već razmišljaju kako poslije Vučića
-
Svetosavska sekta3 days ago
Promocija Metodija u Vučićevog „lojalistu“
-
Politika4 days ago
Ćutanje na četnizaciju Crne Gore imaće teške posljedice po PES i BS
-
Politika2 days ago
LICEMJERJE AMERIČKE DIPLOMATIJE: “Zlonamjerni akteri” sad su poželjni partneri
-
Politika6 hours ago
Izgubljen, skroz
-
Društvo6 hours ago
Nije Mandić kriv