Društvo
PREMIJER: Krovokapić čestitao katolički Uskrs
Predsjednik Vlade Crne Gore, Zdravko Krivokapić čestitao je predstojeći Uskrs vjernicima katoličke vjeroispovijesti i najvišim velikodostojnicima Katoličke crkve u našoj zemlji.
– Najveći hrišćanski praznik da donese zdravlje, mir i radost u vaše domove. Gospod Isus Hrist nas svojim Stradanjem i Uskrsnućem poziva da budemo ujedinjeni u dobrim namjerama, dobrim mislima i dobrim djelima i poručuje nam da se ne bojimo, jer je On uvijek sa nama – stoji u saopštenju iz Vlade.
Krivokapić je istakao, da nada u vječno i neprolazno nam daje za pravo da vjerujemo da se bliži dan koji će značiti kraj i ovom iskušenju – pandemiji, iz kog ćemo uskrsnuti u novom iskustvu, snazi i solidarnosti.
– Pred mnogim iskušenjima koje donosi današnje vrijeme u kom živimo, nadamo se da će nas Gospod zateći u podvigu milosrđa i saosjećajnosti. Srećan Uskrs! – navodi se u čestitki premijera Zdravka Krivokapića.
-
Društvo4 days agoLaž je srpski državni interes
-
Komnetar1 day agoKako da slavimo 13. jul?
-
Politika4 days agoMandićev šamar Vučiću, sprema se vra(ne)ški odgovor?
-
Politika3 days agoOPOZICIJA, VLAST I USTAVNE PROMJENE: Zaštitom državnih interesa DPS štiti i svoje interese
-
Društvo3 hours agoMogu li četnici slaviti Trinaesti jul?
-
Politika2 days agoSluga je samo sluga