Društvo
SJEDNICA OPERATIVNOG ŠTABA ZA INSPEKCIJSKU KONTROLU: Najavljeno pojačanje kontrole ugostiteljskih objekata
Na sastanku sjednice Operativnog štaba za inspekcijsku kontrolu odlučeno je da se narednih dana posebna pažnja posveti kontroli ugostiteljskih objekata. Kako je saopšteno iz Uprave za inspekcijske poslove, tri ekipe inspekora će u pratnji policije od jutarnjih časova do 21 čas, do kad je dozvoljen rad lokala, kontrolisati sprovođenje epidemioloških mjera koje su na snazi.
“Turistička inspekcija će prilikom sprovođenja kontrola, obavještavati ugostiteljske objekte koji koriste zatvorene/zastakljene terase/bašte da uklone stakla sa bočnih strana objekata, odnosno terasa/bašta”, piše u saopštenju.
Podgorička Komunalna policija preuzela je obavezu da organizuje kontrole javnih površina u saradnji sa predstavnicima Uprave policije.
“Takođe raspoređeni u nekoliko ekipa od jutarnjih časova pa do 22 časa i to na svim lokacijama Opštine Podgorica, sa posebnim osvrtom na kontrole u park šumi Gorica”, zaključuje se.
-
Društvo5 days agoKako zaustaviti reafirmaciju četništva?
-
Politika4 days agoNaopako, skroz
-
Ekonomija18 hours agoPOVRATAK NA POČETAK: Kako se Milojko Spajić vraća na projekte DPS-a, uz cijenu od pet izgubljenih godina
-
Politika5 days agoEvropski savez – rob Krivokapićeve politike ekonomske destrukcije
-
Politika2 days agoPROMJENA VLASTI NIJE PROMIJENILA SISTEM: Korupcija u Crnoj Gori preživjela sve političke smjene