Društvo
UDRUŽENJE KRSTAŠ: Dijelimo zabrinutost za budućnost ugrožene države
Udruženje Crnogoraca Srbije „Krstaš“ podržava opravdani građanski i nestranački protest povodom izmjena Zakona o slobodi vjeroispovjesti, koji je najavljen za ponedjeljak 28. decembra ispred Skupštine Crne Gore u Podgorici, saopšteno je iz Udruženja “Krstaš”.
Iz Udruženja Crnogoraca Srbije dijele zabrinutost za budućnost države, zbog nedavno donešenih odluka novoizabrane Vlade.
“Simboličnim prisustvom na protestu želimo da pošaljemo poruku da crnogorski iseljenici dijele zabrinutost građana Crne Gore za budućnost države, ugrožene odlukama vlade koje su dijametralno suprotne tradicionalnim vrijednostima i savremenim težnjama crnogorskog društva”, poručuju iz Udruženja Crnogoraca Srbije
-
Politika2 days agoOTVARANJE TEŠKIH PITANJA: U kojem dijelu Vlade je bio DNP – antisrpskom, lopovskom ili porno?
-
Politika4 days agoAktuelna vlast trasirala put ka – evropskoj margini
-
Svetosavska sekta4 days agoPrvi isljednik crkve Srbije i moć kompromitacije
-
Društvo4 days agoHoće li Velje brdo biti najsjeverniji grad u Crnoj Gori?
-
Politika3 days agoEvropa putuje, diletanti uživaju