Crna Hronika
Uhapšen jer je prijetio Vesni Bratić
Podgorička policija je identifikovala i po nalogu osnovnog državnog tužioca uhapsila osobu koja je upućivala prijetnje ministarki prosvjete, nauke, kulture i sporta, Vesni Bratić, saopšteno je iz Uprave policije.
“Slobode je lišen I.D. (49) zbog sumnje da je izvršio krivično djelo ugrožavanje sigurnosti kao i krivično djelo uništenje i oštećenje tuđe stvari.
On će uz krivičnu prijavu biti priveden nadležnom tužiocu”, navedeno je u saopštenju.
-
Društvo4 days agoDa Crna Gora bude država Crnogoraca i ostalih građana
-
Politika3 days ago‘Oće ga ka’ kucka štap
-
Društvo2 days agoZID ĆUTANJA U SLUČAJU MAAG: Policijsko zataškavanje u praksi?
-
Društvo4 days agoBez snažnih institucionalnih represivnih mjera, genocidna ideologija razara civilizacijske vrijednosti
-
Društvo1 day agoDOK SE TRAGEDIJA RELATIVIZUJE, NAJUTVRĐENIJA ŽIČARA U DRŽAVI STOJI: Selektivna bezbjednost kao državna politika
-
Politika1 hour agoSAMOIZOLACIJA Vučić u nemilosti SAD, Rusije i EU, urušio svoju ionako očajnu poziciju
-
Ekonomija1 hour agoPRIČA O GARAŽI U KOLAŠINU: Sedam miliona odbačeno, dvanaest potrošeno