Vijesti
ABAZOVIĆ: Tuđe vojske nema i neće je ni biti u Crnoj Gori
Nikakve tuđe vojske na teritoriji Crne Gore nema, niti će je ikada biti, poručio je potpredsjednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović u video poruci građanima.
Abazović je zamolio građane da “ne nasijedaju na propagandističke tekstove”.
– Molim vas da ne nasijedate na propagandističke tekstove koji imaju za cilj da naruše međunacionalni i međuvjerski sklad u Crnoj Gori, a kojih će vjerovatno narednih dana biti sve više i više. Dajte da zajedno sve učinimo da zaštitimo nacionalne interese Crne Gore, krenemo putem progresa i evropske budućnosti. Tu smo da garantujemo mir i stabilnost i potpuno poštovanje zakona i Ustava Crne Gore – poručio je Abazović.
-
Društvo5 days agoKako zaustaviti reafirmaciju četništva?
-
Politika4 days agoNaopako, skroz
-
Ekonomija17 hours agoPOVRATAK NA POČETAK: Kako se Milojko Spajić vraća na projekte DPS-a, uz cijenu od pet izgubljenih godina
-
Politika5 days agoEvropski savez – rob Krivokapićeve politike ekonomske destrukcije
-
Politika2 days agoPROMJENA VLASTI NIJE PROMIJENILA SISTEM: Korupcija u Crnoj Gori preživjela sve političke smjene