Vijesti
BURNA REAKCIJA NENADA ČANKA NA VIJESTI O ĐOKOVIĆU: “Nije užasan tretman zato što je Srbin nego zato što magarac nije vakcionisan”
Vijest broj jedan juče u Srbiji je zadržavanje Novaka Đokovića na aerodromu u Australiji
Najbolji svjetski teniser trenutno Novak Đoković nalazi se na aerodromu u Melbourneu, a brojni mediji u Srbiji detaljno izvještavaju o lošem tretmanu prema teniseru ističući njegov nacionalni identitet.
Protiv toga se pobunio čuveni vojvođanski političar Nenad Čanak, koji je to prokomentarisao na svom Twitter profilu.
“UŽASAN TRETMAN PREMA SRBINU!!! Prema Srbinu!! Pa, jebote, nije užasan tretman zato što je Srbin nego zato što magarac nije vakcinisan!”, napisao je Čanak.
UŽASAN TRETMAN PREMA SRBINU!!!
Prema Srbinu!!
Pa, jebote, nije užasan tretman zato što je Srbin nego zato što magarac nije vakcinisan! pic.twitter.com/6RrySOFl10— Nenad Čanak (@XXLTulip) January 5, 2022
-
Politika4 days agoOd srpske crkvene vedete do protraćene vegete
-
Svetosavska sekta2 days agoStigma pedofilije trajno kompromitovala crkvu Srbije
-
Politika6 hours agoAj, izađi…
-
Ekonomija3 days agoINFLACIJA LOŠA ZA GRAĐANE, DOBRA ZA DRŽAVU: Anatomija budžeta koji se puni krizom
-
Politika2 days agoKo se boji crnogorskog nacionalizma?
-
Politika6 hours agoRAJOV PROJEKAT 2027: Zadržati vlast po svaku cijenu, ideologija je nebitna